TABEL REZULTATE CONCURSURI
ANUL SCOLAR 2017-2018
Nr. crt |
Premiul |
Nume si prenume elev |
Cerc |
Concurs judetean |
Concurs national |
|
1 |
III |
Arsene Diana |
Tenis de masa-Dans popular |
Concurs judetean de Tenis de masa, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
2 |
II |
Enache Paul |
Tenis de masa-Dans popular |
Concurs judetean de Tenis de masa, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
3 |
III |
Predoiu Anca |
Tenis de masa-Dans popular |
Concurs judetean de Tenis de masa, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
4 |
I |
Nitoiu Claudiu |
Tenis de masa-Dans popular |
Concurs judetean de Tenis de masa, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
5 |
III |
Balan David |
Tenis de masa-Dans popular |
Concurs judetean de Tenis de masa, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
6 |
I |
Dragomir Veronica |
Tenis de masa-Dans popular/Grup vocal |
Concursul Judetean « Cantecele copilariei », CAEJ, poz. 38 |
|
|
7 |
I |
Chitu Flavia |
Tenis de masa-Dans popular |
Concursul Judetean « Cantecele copilariei », CAEJ, poz. 38 |
|
|
8 |
II |
Grup vocal – clasele a III-a si a IV-a |
Tenis de masa-Dans popular |
Concursul Judetean « Cantecele copilariei », CAEJ, poz. 38 |
|
|
9 |
III |
Arsene Tania |
Tenis de masa-Dans popular/Grup vocal |
Concursul Regional – Festivalul de teatru « «Gheorghe Dinica », ed a V-a, sectiunea interpretare melodii, CAERI nr 24986/2/22.01.2018, pozitia 1176 |
|
|
10 |
III |
Grupul etno „Dorul calator” |
Tenis de masa-Dans popular/Grup vocal |
Concursul Regional – Festivalul de teatru « «Gheorghe Dinica », ed a V-a, sectiunea interpretare melodii, CAERI nr 24986/2/22.01.2018, pozitia 1176
|
|
|
11 |
Mentiune |
Duetul Bianca-Rares |
Tenis de masa-Dans popular/Grup vocal |
Concursul Regional – Festivalul de teatru « «Gheorghe Dinica », ed a V-a, sectiunea interpretare melodii, CAERI nr 24986/2/22.01.2018, pozitia 1176 |
|
|
12 |
Mentiune |
Grupu vocal „Muscel, plai cu dor” |
Tenis de masa-Dans popular/Grup vocal |
Concursul Regional – Festivalul de teatru « «Gheorghe Dinica », ed a V-a, sectiunea interpretare melodii, CAERI nr 24986/2/22.01.2018, pozitia 1176 |
|
|
13 |
Mentiune |
Sturzeanu Evelina |
Tenis de masa-Dans popular/Grup vocal |
Concursul Regional – Festivalul de teatru « «Gheorghe Dinica », ed a V-a, sectiunea interpretare melodii, CAERI nr 24986/2/22.01.2018, pozitia 1176 |
|
|
14 |
Mentiune |
Alesia Gheorghe |
Tenis de masa-Dans popular/Grup vocal |
Concursul Regional – Festivalul de teatru « «Gheorghe Dinica », ed a V-a, sectiunea interpretare melodii, CAERI nr 24986/2/22.01.2018, pozitia 1176 |
|
|
15 |
Mentiune |
Grupul vocal”Anotimpuri” |
Tenis de masa-Dans popular/Grup vocal |
Concursul Regional – Festivalul de teatru « «Gheorghe Dinica », ed a V-a, sectiunea interpretare melodii, CAERI nr 24986/2/22.01.2018, pozitia 1176 |
|
|
|
||||||
16 |
I |
Oprea Sara |
Chimie experimentala |
Concursul Judetean « Descoperim, cunoastem », CAEJ, poz. 159 |
|
|
17 |
II |
Banu Simona |
Chimie experimentala |
|
Proiectul Educational « Noua ne pasa »,cuprins in anexa 7 la O. M.E.N. 3076/17.01.2018, poz. 1375 |
|
18 |
I |
Dobrinoiu Antonia |
Chimie experimentala |
|
Proiectul Educational « Noua ne pasa »,cuprins in anexa 7 la O. M.E.N. 3076/17.01.2018, poz. 1375 |
|
19 |
MENTIUNE |
Pirvu Tania
|
Chimie experimentala |
|
Concursul National « Chimia verde-Chimia durabila », CAEN, poz 120 |
|
20 |
MENTIUNE |
Iacob Sara & Corleanu Alexia |
Chimie experimentala |
|
Concursul National « Chimia –Stiinta sau magie ? », ed. a VII-a, 2018 |
|
21 |
MENTIUNE SPECIALA |
Amzica Andreea & Gheorghe Maria |
Chimie experimentala |
|
Concursul National « Chimia –Stiinta sau magie ? », ed. a VII-a, 2018 |
|
22 |
MENTIUNE SPECIALA |
Visoiu David |
Chimie experimentala |
|
Concursul National « Chimia –Stiinta sau magie ? », ed. a VII-a, 2018 |
|
23 |
I |
Odoroaga Vlad |
Chimie experimentala |
|
Concursul National de ecologie « Generatia ECO-Terra », ed. a VII-a, 2018 |
|
24 |
III |
Banu Simona |
Chimie experimentala |
|
Concursul National de ecologie « Generatia ECO-Terra », ed. a VII-a, 2018 |
|
25 |
III |
Tudoroiu Alexandra |
Chimie experimentala |
|
Concurs regional « CHIMIA SI CALCULATORUL…ALTFEL », C.A.E.R.I. 2018, poz. 1941 |
|
26 |
II |
Banu Simona |
Chimie experimentala |
|
Concurs regional « CHIMIA SI CALCULATORUL…ALTFEL », C.A.E.R.I. 2018, poz. 1941 |
|
27 |
III |
Nistor Andrei |
Chimie experimentala |
|
Concurs regional « CHIMIA SI CALCULATORUL…ALTFEL », C.A.E.R.I. 2018, poz. 1941 |
|
28 |
I |
Tudoroiu Ada Alexandra |
Chimie experimentala |
|
Calendarul concursurilor scolare « S.O.S. – Productia de alimente », ed. a VIII-a, Baia Mare, sectiunea II |
|
29 |
I |
Miloiu Eduard Stefan |
Chimie experimentala |
Concursul judetean de fizica « Fizica explica ce se intampla !», CAEJ Ph, 2018, poz. 18 |
|
|
30 |
PREMIUL SPECIAL |
Tudoroiu Ada Alexandra |
Chimie experimentala |
Concursul judetean de fizica « Fizica explica ce se intampla !», CAEJ Ph, 2018, poz. 18 |
|
|
31 |
III |
Gheorghe Maria Cristiana |
Chimie experimentala |
Proiectul educational concurs « Natura te invata sa fii ECO ! », organizat de I.S.J. Arges, SECTIUNEA ppt -Gimnaziu |
|
|
32 |
MENTIUNE |
Gheorghe Maria Cristiana |
Chimie experimentala |
Proiectul educational concurs « Natura te invata sa fii ECO ! », organizat de I.S.J. Arges, SECTIUNEA Fotografii - Gimnaziu |
|
|
33 |
Premiul II |
Banu Simona |
Chimie experimentala |
|
Proiectul Educational « Noua ne pasa »,cuprins in anexa 7 la O. M.E.N. 3076/17.01.2018, poz. 1375 |
|
34 |
Premiul I |
Dobrinoiu Antonia |
Chimie experimentala |
|
Proiectul Educational « Noua ne pasa »,cuprins in anexa 7 la O. M.E.N. 3076/17.01.2018, poz. 1375 |
|
35 |
Locul II |
Dobrinoiu Antonia |
Chimie experimentala |
Concursul Regional de educatie ecologica « Eco Kids » , editia 2018, Palatul Copiilot Pitesti, 5 iunie 2018 |
|
|
36 |
Diploma de excelenta |
Banu Simona |
Chimie experimentala |
|
Simpozionul international « Cu poluarea nu-i de joaca » , 20 mai 2018, ed. a VIII-a, Husi |
|
37 |
Diploma de excelenta |
Dobrinoiu Antonia |
Chimie experimentala |
|
Simpozionul international « Cu poluarea nu-i de joaca » , 20 mai 2018, ed. a VIII-a, Husi |
|
38 |
Mentiune |
Gheorghe Maria |
Chimie experimentala |
Concursul Regional „Chimia-stiinta vietii”, ed a III-a, mai 2018, CAERI nr 1889/2018 |
|
|
|
||||||
39 |
II |
Hoaghea Diana, Petrescu Alexia & Tutu Ioana |
Electronica-Comunicatii/Bune maniere |
Concursul Regional “BUNELE MANIERE-UN COD UNIVERSAL OBLIGATORIU”, ed. a VII-a, CAERI, poz. 1572 |
|
|
40 |
I |
Bacioiu Raluca |
Electronica-Comunicatii |
Concursul interjudetean « Creativitate, stiinta si sete de frumos », ed. a IX-a, CAER, poz 2058 |
|
|
41 |
II |
Talica Serban & Petrescu Alexia |
Electronica-Comunicatii |
Concursul interjudetean « Creativitate, stiinta si sete de frumos », ed. a IX-a, CAER, poz 2058 |
|
|
42 |
I |
Idorasi Teodora |
Electronica-Comunicatii |
Concursul judetean « Feerie de Craciun », CAEJ Ag, poz. 60, sectiunea experimente virtuale |
|
|
43 |
II |
Hoaghea Diana |
Electronica-Comunicatii |
Concursul judetean « Feerie de Craciun », CAEJ Ag, poz. 60, sectiunea poster |
|
|
44 |
III |
Pitea Rares |
Electronica-Comunicatii |
Concursul judetean « Feerie de Craciun », CAEJ Ag, poz. 60, sectiunea power-point |
|
|
45 |
II |
Raucea Rares Andrei |
Electronica-Comunicatii |
Concursul regional de electronica pentru elevi si trofeul « Mircea Mondea » , sectiunea proba practica, categ varsta A, CAER/MEN/2018/2029, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
46 |
III |
Duta Andrei |
Electronica-Comunicatii |
Concursul regional de electronica pentru elevi si trofeul « Mircea Mondea » , sectiunea proba practica, categ varsta D, CAER/MEN/2018/2029, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
47 |
III |
Petrescu Ana-Maria-Alexia |
Electronica-Comunicatii |
Concursul regional de electronica pentru elevi si trofeul « Mircea Mondea » , sectiunea proba practica, categ varsta B, CAER/MEN/2018/2029, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
48 |
III |
Bacioiu Raluca |
Electronica-Comunicatii |
Concursul regional de electronica pentru elevi si trofeul « Mircea Mondea » , sectiunea proba teoretica, categ varsta C, CAER/MEN/2018/2029, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
49 |
Mentiune |
Echipajul Scorpionii |
Electronica-Comunicatii |
Concursul regional de electronica pentru elevi si trofeul « Mircea Mondea » ,CAER/MEN/2018/2029, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
50 |
Mentiune |
Raucea Rares Andrei |
Electronica-Comunicatii |
Concursul regional de electronica pentru elevi si trofeul « Mircea Mondea » , sectiunea proba teoretica, categ varsta A, CAER/MEN/2018/2029, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
|
||||||
51 |
I |
Idor Alexandru |
Studii europene |
Concursul judetean de studii europene, ed.2018, CAEJ Ag pt Palatul si Cluburile Copiilor, poz. 9, sectiunea drepturile copiilor |
|
|
52 |
I |
Idor Alexandru |
Studii europene |
Concursul judetean de studii europene, ed.2018, CAEJ Ag pt Palatul si Cluburile Copiilor, poz. 9, sectiunea desen-gadgeturi |
|
|
53 |
II |
Tuluca Antonia |
Studii europene |
Concursul judetean de studii europene, ed.2018, CAEJ Ag pt Palatul si Cluburile Copiilor, poz. 9, sectiunea drepturile copiilor |
|
|
54 |
II |
Barbu Ioana |
Studii europene |
Concursul judetean de studii europene, ed.2018, CAEJ Ag pt Palatul si Cluburile Copiilor, poz. 9, sectiunea compunere « Tehnologia in viata mea ». |
|
|
55 |
III |
Patran Valentina |
Studii europene |
Concursul judetean de studii europene, ed.2018, CAEJ Ag pt Palatul si Cluburile Copiilor , poz. 9, sectiunea compunere « Tehnologia in viata mea ». |
|
|
56 |
III |
Tuluca Antonia |
Studii europene |
Concursul judetean de studii europene, ed.2018, CAEJ Ag pt Palatul si Cluburile Copiilor, poz. 9, sectiunea desen-gadgeturi |
|
|
|
||||||
57 |
III |
Popa Vladut |
Pictura-Desen |
Concursul judetean “Iarna, ghirlande de gheata !”, ed. a II-a, CAEJ Arges pt Palatul si Cluburile Copiilor, poz. 5 |
|
|
58 |
III |
Ozoiu Serban |
Pictura-Desen |
Concursul judetean “Iarna, ghirlande de gheata !”, ed. a II-a, CAEJ Arges pt Palatul si Cluburile Copiilor, poz. 5 |
|
|
59 |
III |
Nistor Carmen |
Pictura-Desen |
|
Concurs international de fantezie si culoare « Culorile toamnei », ed a XIV-a, 2017, Clubul Copiilor Lipova |
|
60 |
I |
Chingaru Patrick |
Pictura-Desen |
|
Concurs international de fantezie si culoare « Culorile toamnei », ed a XV-a, 2017, Clubul Copiilor Lipova |
|
61 |
II |
Ozeiu Serban |
Pictura-Desen |
|
Concurs regional de arta plastica, arta fotografica si grafic design « Arta , dincolode timp si spatiu » , ed. a X-a, 2018, Pitesti |
|
62 |
II |
Mihalache Naty |
Pictura-Desen |
|
Concurs regional de arta plastica, arta fotografica si grafic design « Arta , dincolode timp si spatiu » , ed. a X-a, 2018, Pitesti |
|
|
||||||
63 |
II |
Echipa – proba viteza |
Automodele |
|
Concursul national de automodele « Cupa Ramnicului », Ed. a XI-a, mai 2018, Palatul Copiilor Ramnicu Valcea |
|
64 |
III |
Echipa – proba viteza |
Automodele |
|
Concursul nationbal Memorialul « Henri Coanda », editia 42, CAEN 2018, poz 127 |
|
65 |
III |
Echipa – proba indemanare |
Automodele |
|
Concursul nationbal Memorialul « Henri Coanda », editia 42, CAEN 2018, poz 127 |
|
66 |
I |
Soare Andrei |
Automodele |
Concursul judetean de automodele (CAEJ, cap. III, pozitia 13), iunie 2018, Palatul Copiilor Pitesti, sectiunea OFF-ROAD 6-10 ani |
|
|
67 |
I |
Manea Lucian |
Automodele |
Concursul judetean de automodele (CAEJ, cap. III, pozitia 13), iunie 2018, Palatul Copiilor Pitesti, sectiunea OFF-ROAD, 10-14 ani |
|
|
68 |
I |
Iosivoiu Leonard |
Automodele |
Concursul judetean de automodele (CAEJ, cap. III, pozitia 13), iunie 2018, Palatul Copiilor Pitesti, sectiunea OFF-ROAD, 14-148 ani |
|
|
69 |
II |
Vasile Darius |
Automodele |
Concursul judetean de automodele (CAEJ, cap. III, pozitia 13), iunie 2018, Palatul Copiilor Pitesti, sectiunea OFF-ROAD, 6-10 ani |
|
|
70 |
II |
Manea Stefan |
Automodele |
Concursul judetean de automodele (CAEJ, cap. III, pozitia 13), iunie 2018, Palatul Copiilor Pitesti, sectiunea OFF-ROAD, 10-14 ani |
|
|
71 |
III |
Manea Stefan |
Automodele |
Concursul judetean de automodele (CAEJ, cap. III, pozitia 13), iunie 2018, Palatul Copiilor Pitesti, sectiunea indemanare 4WD, 10-14 ani |
|
|
72 |
III |
Manea Lucian |
Automodele |
Concursul judetean de automodele (CAEJ, cap. III, pozitia 13), iunie 2018, Palatul Copiilor Pitesti, sectiunea indemanre 2WD, 6-10 ani |
|
|
73 |
III |
Soare Andrei |
Automodele |
Concursul judetean de automodele (CAEJ, cap. III, pozitia 13), iunie 2018, Palatul Copiilor Pitesti, sectiunea indemanare 4 WD, 6-10 ani |
|
|
74 |
Mentiune |
Vasile Darius |
Automodele |
Concursul judetean de automodele (CAEJ, cap. III, pozitia 13), iunie 2018, Palatul Copiilor Pitesti, sectiunea indemanare 4 WD, 6-10 ani |
|
|
75 |
Mentiune |
Iosivoiu Leonard |
Automodele |
Concursul judetean de automodele (CAEJ, cap. III, pozitia 13), iunie 2018, Palatul Copiilor Pitesti, sectiunea indemanare 4 WD, 14-18 ani |
|
|
|
||||||
76 |
I |
Karting - ECHIPAJE |
Carting |
|
Cupa Russenart, Rosiorii de Vede, nov. 2017 |
|
77 |
III |
Barloiu Eduard |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Floare de lotus », Prejmer, 4-5 aug. 2018 |
|
78 |
XVIII |
Bulf Antonia |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », Clasa PROMO BB, Prejmer, 18-20.05.2018 |
|
79 |
XVIII |
Bulf Antonia |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », Memorialul « Codrut Morar si Jeni Ferenc », Clasa PROMO BB, Prejmer, 23-24.06.2018 |
|
80 |
V |
Bulf Mihai Daniel |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », Gala Campionilor, 01.12.2018 |
|
81 |
I |
Bulf Mihai |
Carting |
|
Cupa Russenart, Rosiorii de Vede, 24 nov. 2018 |
|
82 |
IV |
Bulf Mihai Daniel |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », categoria PUFO JUNIORI -«Cupa Olteniei », 06-07.10.2018 |
|
83 |
VI |
Bulf Mihai Gabriel |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », categoria PUFO JUNIORI -«Cupa BRAILEI », 15-16.09.2018
|
|
84 |
II |
Bulf Mihai Gabriel |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Floare de lotus », Prejmer, 4-5 aug. 2018 |
|
85 |
Diploma de participare |
Bulf Antonia |
Carting |
|
Demonstratie de karting organizata cu ocazia Zilelor Municipiului Campulung, ed. a XX-a, 18-22 iulie 2018 |
|
86 |
Diploma de participare |
Bulf Mihai |
Carting |
|
Demonstratie de karting organizata cu ocazia Zilelor Municipiului Campulung, ed. a XX-a, 18-22 iulie 2018 |
|
87 |
IV |
Bulf Mihai Daniel |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », Memorialul « Codrut Morar si Jeni Ferenc », Clasa PROMO BB, Prejmer, 23-24.06.2018 |
|
88 |
VII |
Bulf Mihai |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Cupa Bucovinei », categoria PUFFO JUNIOR, 13.-15.07.2018 |
|
89 |
VII |
Bulf Mihai |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », categoria PUFFO JUNIORI –Bacau, 18-20.05.2018 |
|
90 |
I |
Bulf Antonia |
Carting |
|
Cupa Russenart, Rosiorii de Vede, categoria Karting Bambini, nov. 2018 |
|
91 |
XI |
Bulf Antonia |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », categoria PUFO JUNIORI -«Cupa BRAILEI », 15-16.09.2018
|
|
92 |
XVIII |
Bulf Antonia |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Cupa Bucovinei », categoria PROMO BB, 13.-15.07.2018 |
|
93 |
XV |
Bulf Antonia |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Floare de lotus », Prejmer, 4-5 aug. 2018 |
|
94 |
XVII |
Bulf Antonia |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », categoria PROMO BB, «Cupa Olteniei », 06-07.10.2018 |
|
95 |
MENTIUNE |
Bulf Antonia |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », Gala Campionilor, 01.12.2018 |
|
96 |
I |
Iliscu Dragos |
Carting |
Concursul judetean de karting, 2018, proba de indemanare karting, pana la 18 ani Curtea de Arges |
|
|
97 |
II |
Bulf Antonia |
Carting |
Concursul judetean de karting, 2018, proba de indemanare karting, pana la 8ani, Curtea de Arges |
|
|
98 |
II |
Manea Alberto |
Carting |
Concursul judetean de karting, 2018, proba de indemanare karting, 13-15 ani, Curtea de Arges |
|
|
99 |
VI |
Echipa |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot » -«Cupa BRAILEI », 15-16.09.2018
|
|
100 |
II |
Barloiu Eduard |
Carting |
|
Concursul National de karting scolar « Micul pilot », categoria KZZ Cupa BRAILEI », 15-16.09.2018
|
|
|
||||||
101 |
I |
Amzica Andreea |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul regional « Fantezii Pascale », sectiuea creatie literara, CAERI 2018, poz 1067 |
|
|
102 |
I |
Slaninoiu David |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul regional « Winter, a magic season », ed a III-a, CAERI 2018, poz. 985 |
|
|
103 |
I |
Iordache Alexia |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul regional « Fantezii Pascale », sectiuea creatie literara, CAERI 2018, poz 1067 |
|
|
104 |
I |
Butoiu Andra |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul regional « Fantezii Pascale », sectiuea creatie literara, CAERI 2018, poz 1067 |
|
|
105 |
I |
Rugina Bianca Gabriela |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul « Nasterea Domnului – Renasterea bucuriei », ed a VII-a, Iasi, dec 2017, CAERI 2017, poz 401 |
|
|
106 |
I |
Georgescu Maria |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul regional de arta si creatie literara « Spring », CAER 2018, poz 1652 |
|
|
107 |
II |
Georgescu Maria |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul « Nasterea Domnului – Renasterea bucuriei », ed a VII-a, Iasi, dec 2017, CAERI 2017, poz 401 |
|
|
108 |
II |
Iordache Alexia |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul regional de arta si creatie literara « Spring », CAER 2018, poz 1652 |
|
|
109 |
III |
Amzica Andreea Mihaela |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul « Nasterea Domnului – Renasterea bucuriei », ed a VII-a, Iasi, dec 2017, CAERI 2017, poz 401 |
|
|
110 |
I |
Amzica Andreea/Catana Adam Mihnea Ioan |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul judetean de cultura si civilizatie engleza si franceza, CAEJ 2018, cap.3, pozitia 8, sectiunea chestionar , Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
111 |
II |
Georgescu Maria/Slaninoiu David |
Cultura si civilizatie engleza |
Concursul judetean de cultura si civilizatie engleza si franceza, CAEJ 2018, cap.3, pozitia 8, sectiunea compunere primar, Palatul Copiilor Pitesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
112 |
I |
Trupa « Prichindelul » |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Festivalul national de coregrafie « Margaritare 2017 », Ramnicu Valcea, 9 dec 2017, pentru spectacol coregrafic open master dance |
|
113 |
III |
Echipa |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Festivalul national de schi FULG DE NEA, 2-4 martie 2018, proba traseu aplicativ |
|
114 |
MENTIUNE |
Olaru Eduard |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Festivalul national de schi FULG DE NEA, 2-4 martie 2018, proba slalon |
|
115 |
MENTIUNE |
Echipa |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Festivalul national de schi FULG DE NEA, 2-4 martie 2018, proba clasament general |
|
116 |
MENTIUNE |
Madularea Andrei/Strajeru Ana/Iordache Matei/Iordache Radu |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Concursul national de schi pentru copii TROFEUL GERAR, ed a X-a, 26-27 ian 2018, pentru clasament general |
|
117 |
MENTIUNE |
Madularea Andrei/Strajeru Ana |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Concursul national de schi pentru copii TROFEUL GERAR, ed a X-a, 26-27 ian 2018, pentru jocuri pe schi in echipa |
|
118 |
II |
Echipa |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Concursul National Interdisciplinar « Pui de brad », ed . XXXIV, Int. Buzaului, 7-10 iunie 2018, proba clasament general |
|
119 |
I |
Echipa |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Concursul National Interdisciplinar « Pui de brad », ed . XXXIV, Int. Buzaului, 7-10 iunie 2018, proba ecoturism sportiv |
|
120 |
I |
Echipa |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Concursul National Interdisciplinar « Pui de brad », ed . XXXIV, Int. Buzaului, 7-10 iunie 2018, proba tetratlon |
|
121 |
I |
Echipa |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Concursul National Interdisciplinar « Pui de brad », ed . XXXIV, Int. Buzaului, 7-10 iunie 2018, proba indemanare/perspicacitate |
|
122 |
III |
Echipa |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Concursul National Interdisciplinar « Pui de brad », ed . XXXIV, Int. Buzaului, 7-10 iunie 2018, proba miniexpozitie foto |
|
123 |
II |
Echipa |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Concursul National Interdisciplinar « Pui de brad », ed . XXXIV, Int. Buzaului, 7-10 iunie 2018, proba cultural-artistic-muzica |
|
124 |
III |
Echipa |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Concursul National Interdisciplinar « Pui de brad », ed . XXXIV, Int. Buzaului, 7-10 iunie 2018, proba proiect ecologic |
|
125 |
III |
Echipa |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
|
Concursul National Interdisciplinar « Pui de brad », ed . XXXIV, Int. Buzaului, 7-10 iunie 2018, proba gastronomie traditionala |
|
126 |
II |
Hoaghea Mihnea (M12) |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
Concursul judetean de orientare turistica « Startul primaverii in Padurea Trivale », ed 2018, CAEJ, Domeniul Sport, poz 10 |
|
|
127 |
II |
Strajeru Ana-Maria (F12) |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
Concursul judetean de orientare turistica « Startul primaverii in Padurea Trivale », ed 2018, CAEJ, Domeniul Sport, poz 10 |
|
|
127 |
III |
Madularea Andrei (M10) |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
Concursul judetean de orientare turistica « Startul primaverii in Padurea Trivale », ed 2018, CAEJ, Domeniul Sport, poz 10 |
|
|
129 |
III |
Hera Alessia (F10) |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
Concursul judetean de orientare turistica « Startul primaverii in Padurea Trivale », ed 2018, CAEJ, Domeniul Sport, poz 10 |
|
|
130 |
III |
Madularea Ioana (F16) |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
Concursul judetean de orientare turistica « Startul primaverii in Padurea Trivale », ed 2018, CAEJ, Domeniul Sport, poz 10 |
|
|
131 |
III |
Nicula Toma (M16) |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
Concursul judetean de orientare turistica « Startul primaverii in Padurea Trivale », ed 2018, CAEJ, Domeniul Sport, poz 10 |
|
|
132 |
Mentiune |
Merlan Alina (F14) |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
Concursul judetean de orientare turistica « Startul primaverii in Padurea Trivale », ed 2018, CAEJ, Domeniul Sport, poz 10 |
|
|
133 |
Mentiune |
Georgescu Maria (F12) |
Gimnastica ritmica/Orientare turistica |
Concursul judetean de orientare turistica « Startul primaverii in Padurea Trivale », ed 2018, CAEJ, Domeniul Sport, poz 10 |
|
|
Director,
Prof. Ramona NEACSU